מידי שנה, קרוב לתחילת חודשי האביב, מתקיימת פריחה מאוד מיוחדת, לפחות בעיני העולם – ושמה פריחת סאקורה, שגם כן נקראת פריחת הדובדבן.

טוקיו זו העיר הכי פורחת ונצבעת בצבעים מאוד בולטים, כגון: לבן וורוד, וממש לא כדאי לכם להחמיץ זאת. במיוחד את 10 התצפיות הטובות ביותר לפריחת הדובדבן בטוקיו שכאן אציג.

 

גן לאומי שינג'וקו גיואן (Shinjuku Gyoen)

אחד הגנים הגדולים ביותר בעיר טוקיו, הממוקם במרכז תיירות ומסחר בשינג'וקו. בגן עצמו יש סביבות מעל 1,000 עצי פריחת דובדבן.

פארק אואנו (Ueno)

הפארק הכי צפוף מבחינת מספר  עצי פריחת דובדבן, גודל שטחו והכלת מספר המבקרים שבאים למסיבת Hanami המתקיימת כאן. מעל 1,000 עצי פריחת דובדבן נמצאים כאן.

צ'ידוריגאפוצ'י (Chidorigafuchi)

המקום הכי פוטוגני לצילומים בטוקיו בתקופה הזו, כיוון שזה בסביבת הארמון הקיסרי שסובב על ידי מאות עצי פריחת דובדבן. ניתן לפדל על סירות ולהסתכל על העצים מהמים.

פארק סומידה (Sumida)

מכאן ניתן לתצפת על גורדי השחקים בסומידה, מגדל הסקייטרי, נהר סומידה וכמובן, איך לא שכחנו, עצי פריחת הדובדבן. כאן אפשר לשוט בסירה.

פארק אינוקאשירה (Inokashira)

אחד מהאזורים הכי מגניבים שתיתקלו בהם מפאת היפסטרים שנמצאים וגרים באזור זה. יש אגם קטן וניתן לפדל בו תוך כדי צפייה על עצי פריחת הדובדבן.

נהר מגורו (Meguro)

נבחר לאחת מהתצפיות הפופולריות ביותר ביפן. לאורכו נמנים מעל 800 עצי פריחת דובדבן. מתקיים פסטיבל פריחת הדובדבן עם הרבה אוכל ואורות מקסימים על העצים.

פארק יויוגי (Yoyogi)

אחד הפארקים הפופולריים ביותר בטוקיו מבחינת מספר האירועים המתקיימים בשנה. מתקיימים פיקניקים בתקופה הזו וניתן להגיע אל הפארק הזה משינג'וקו והראג'וקו.

גני קוישיקאווה קוראקואן (Koishikawa Korakuen)

גנים מסורתיים במרכז טוקיו שמאוד מומלץ לבקר בהם בעיקר בשתי העונות, בתקופה הזו ובתקופת השלכת.

גני ריקוגיאן (Rikugien)

מדובר בשטח גן רחב יפני מסורתי. היופי בתקופה זו בגנים אלה הוא הגובה של עצי פריחת הדובדבן שנישאים בין 15 ל-20 מטרים המהפנטים בעיקר בלילה.

פארק אסוקאיאמה (Asukayama)

אחד מהתצפיות על עצי פריחת הדובדבן הכי ותיקות ביפן והכי אהוב על המקומיים זה כאן. מעל 600 עצי פריחת דובדבן נמצאים כאן ומודלקים בלילות.

5/5 - (7 votes)