הרפיה מינית רפואית

נכים עריריים זכאים (כמו כל בן-אדם אחר) לשפוך זרע לבטלה. עבור כך הוקם ביפן ארגון "ידיים לבנות" שעוזר לבעלי מוגבלויות להגיע לפורקן, פורקן אליו הם לא יכולים להגיע עצמאית. אחיות מוסמכות נשלחות לבתיהם של הזקוקים לשירות, ובעזרת כפפות הן מבצעות את העיסוי. רבים רואים זאת כשליחות, אחרים תוהים היכן עובר הקו בין שירות רפואי למיני. דיון מעמיק יותר על המוּסריות שבעבודה הזו ניתן (ומומלץ) לראות בסרט דוקומנטרי שהופק בנושא.


בית קפה לנמנומים

אתם באמצע יום עבודה וחייבים להניח את הראש לחצי שעה? אם אתם ברובע קאנדה בטוקיו, אשריכם, כי בין 8:00 ל-18:00 נפתח בית קפה המזמין את יושביו לנמנם. אפשר אף לבחור בין מגוון כריות, והתשלום הוא 150 ין [כ-5 ש"ח] עבור כל 10 דקות. הקאץ'? מומלץ שיהיה לכם זוג שדיים, כי בית הקפה מיועד לנשים בלבד. המין היפה זכאי לא רק לנמנם, אלא לגלוש באינטרנט, להחליף בגדים או להשתמש במטבח ובחדר איפור. נדמה לי שגם ניתן לשתות שם קפה.


מכונים לניקוי אוזניים

כן, ברבים. יש יותר מאחד.
ב-2006 ביטלה ממשלת יפן את החובה ברישיון רפואי לניקוי אוזניים, וכך בתוך פחות מעשור צמחו מאות מָכוני ניקוי שעווה בערים הגדולות. מָכונים אלה מושכים אליהם בעיקר גברים צעירים שזוכים לטיפול אוזניים מרגיע, וכל זאת בעלות של 2700 ין [כ-80 ש"ח]. ולא מדובר בזבנג וניקינו: את המבקר הממוצע מקבלת צעירה בקימונו המוזגת לו תה ומשוחחת עמו ("אז מה ככה?", "שום דבר. את?". "הכול רגיל". "יופי". "יופי" "…" "…" "אז רוצה שאוציא לך שעווה מהאוזניים?").

אל תיכנסו למכון הראשון שמצאתם. התחרות העזה בשוק הובילה כל מכון להציע שירותים נלווים ואטרקטיביים במיוחד; באחד מהם, למשל, יציעו לכם קריאה באוזן – שזה כמו קריאה בקפה רק מוזר.


סוכנויות לבקשת סליחה.

בקשת סליחה אצל היפנים היא מופע תיאטרלי הדורש זמן, ולא לכל אחד יש כוח להתפנות עבור השטות הזו מיום עבודה. מסתבר שעסקנים זיהו את הצורך, והקימו סוכנויות (שוב, ברבים) שיתנצלו במקומכם. טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג ואופן הסליחה (בטלפון או פנים אל פנים. בעיה כספית או רומנטית, וכו').

כיצד עובד העסק? הסוכנות שולחת את אחד מנציגיה והלה מתחזה לחבר או קרוב משפחה. כל עובד כזה הוא פדנט בעל הכשרה, כך שתהיו בטוחים שההתנצלות שלכם בידיים טובות (המצפון, לעומת זאת, לא).


חווית חתונה לרווקות.

מי אמר שבחתונת החלומות של כל אישה חייב להיות חתן? הנה, חברה יפנית מציעה שירות לנשים רווקות שלא מוצאות בעל: חווית חתונה אותנטית. אישה המשלמת על השירות (שזול פי 10 מחתונה אמתית) יכולה לבחור שמלה, זר פרחים, מאפרים אותה ומעניקים לה תסרוקת בהתאם. גבר מחמד מתלווה לאישה עבור הצילומים, כי בכל זאת חייבים להראות משהו לאימא.

השירות מיועד לנשים שמעדיפות להתרכז בקריירה או גרושות שמעוניינות להרגיש מיוחדות פעם נוספת. כרית לבכות לתוכה בסוף היום אינה כלולה בחבילה.


שרותי חניה מתקדמים

קטע הוידאו הבא הוא לא ניסוי, אלא שירות חניה שניתן למצוא במקומות רבים בטוקיו (משרדים, בתי מלון ואפילו בתי מגורים). היתרונות ברורים: הטרנטה שלכם מאוחסנת במקום נקי ובטוח, ואתם – שעדיין לא יודעים להחנות כמו בני אדם – נמנעים מלדפוק למישהו את הפגוש.


בית מלון שמנוהל על ידי רובוטים.

הנה משהו שנפתח בשבוע האחרון בנגסאקי: בית מלון שמנוהל כולו על-ידי רובוטים. חלקם באמת נראים כמו רובוטים, וחלקם יגרמו למיניות שלכם להתערער. המלון עצמו הוא בעל דירוג 5 כוכבים, ומארחיו בעלי הברגים דוברים יפנית ואנגלית ואפילו מסוגלים לנהל שיחה אינטליגנטית – כך מבטיחים. וכבר ניתן להזמין מקומות.


בתי קפה לחתולים.

שוב, מדוע יש יותר מאחד?

אנחנו כבר יודעים שהיפנים אוהבים חתולים, אבל זו כנראה המדינה היחידה בה חתול יכול לבחור באיזה בית קפה מתחשק לו לשבת (או להפיל דברים מהשולחן). החתולים בבתי הקפה יכולים לעשות כל דבר שהם חפצים, חוץ מלשתות קפה… נראה לי זה יהרוג אותם. אתם עצמכם מוזמנים להשאיר את החתול שלכם בזמן שאתם בעבודה, או לשבת על בירה וליהנות מחברתם של בעלי הפרווה. הרעיון נחל הצלחה כבירה ובתי קפה לחתולים נפתחים אט אט במדינות נוספות, ובקרוב גם בישראל.


מסעדת כלא.

נמאס לכם לאכול במקומות נורמליים? רשת Lock-Up מציעה חוויה אחרת: ארוחה טובה מאחורי סורגים.
אתם מוּבלים לשולחן באזיקים, והמלצרים/סוהרים יִרדוּ בכם במהלך הארוחה. זה כמובן לא כולל הנאות כלא אחרות, כמו סקס בהפתעה או דקירה בלבלב, אבל לפחות תוכלו להגיד שהייתם בכלא.

מפהקים משעמום? כי לא רחוק משם, בשיבויה, תמצאו את Alcatraz E.R – שזה בדיוק כמו שזה נשמע. מתקן אסירים רפואי שנועד לענות את אורחיו במראות לא נעימים. אין לי מושג איך זה שונה ממקדונלדס.


המדרגות הנעות הקצרות בעולם.

כי למה לא?


אם אתם מכירים מקומות מוזרים לא פחות (או יותר. או קצת פחות), אל תהיו ביישנים.

5/5 - (5 votes)