טוקיו זו עיר מטרופולין מאסיבית. זה לא חייב להיות קו רקיע אחד – לעיר טוקיו יש הרבה.

הרבה מרקיעי העיר (לדוגמא הונג קונג) נראים במיטבת מהנמל של העיר. במקרה של טוקיו, מול הנמל (מפרץ טוקיו) הוא בעיקר אזורי תעשייה, תפעול ומחסנים לוגיסטיים. יש נוסף נהדר אך לא בהכרח הכי טוב.

ישנן 5 נקודות תצפיות נוף טובות בטוקיו:

1) Tokyo Skytree – המבנה השני הגבוה ביותר בעולם ב-634 מטרים. דמי הכניסה שלו הם יחסית קצת גבוהים. אך יחד עם זאת, עם סיפוני תצפית במרחק של 350 מטרים ו-450 מטרים שלהם אין דבר שמשתווה להם.

2) Tokyo City Hall – לבניין יש 2 סיפוני תצפיות פנורמיות בגובה 202 מטרים – קומה 45. הדבר הטוב ביותר: ניתן להיכנס בחינם ופתוחים עד שעה 23:00 בימי חול. צילום מותר אך חצובות לא מורשות. הבניין ממוקם בשינג'וקו, השכונה הגדולה ביותר בטוקיו). הנוף הלילי מהבניין הוא מדהים.

3) אודייבה – עיר מולטי-טריליון ין אי מלאכותי במפרץ טוקיו. מקום עם תצפית פופולרית בקרב תיירים. המקום ידוע גם בקרב טוקיונרים הצעירים לדייטים. האזור כולל אטרקציות, חנויות ומסעדות רבות מספור. יש נוף מדהים של טוקיו.

4) Tokyo Tower – הנוף הקלאסי של טוקיו נפתח מאז 1958. מעל 150 מיליון אנשים ביקורי בסיפוני התצפית המגדל בגובה של 150 מטרים וכ-250 מטרים.

5) Roppongi Hills – בניין משרדים יוקרתי הנושא ל54 קומות ומתחם מגורים באזור רופונגי. יש מוזיאון אומנות מודרני בקומה 53 (המוזיאון לאמנות מורי – Mori) ותצפית פנורמית. הבניין כולל גם מבוך מבלבל (יש אגדה אורבנית שהבניין נבנה במכוון כמבוך) של חנויות, מסעדות, ספא וקולנוע גדול.

5/5 - (4 votes)