טורניר סומו – 12 במאי עד 26 למאי

טורניר סומו, 12 במאי עד 26 למאי, בריוגוקו קוקוגיקאן (Ryogoku Kokugikan), סומידה, טוקיו אחד מששת הטורנירים המתקיימים ברחבי יפן, מתקיים בחודש מאי בעיר טוקיו. כל טורניר מתקיים במהלך 15 יום – מומלץ להיות ליום אחד שם. יש להזמין כרטיסים מראש על מנת להיות נוכח בזה. 

פסטיבל אומיה בונסאי – 3 במאי עד 5 למאי

פסטיבל אומיה בונסאי (Omiya Bonsai), שלישי במאי עד חמישי למאי, בכפר אומיה בונסאי, סאיטאמה (Saitama) בכל עונות השנה נעים לבקר בכפר הזה, אך במיוחד בפסטיבל הזה מהסיבה שמציגים תצוגות של בונסאי של חובבנים וחברי הקהילה המקומית. 

פסטיבל האביב קאמאקורה – 14 באפריל ועד 21 לאפריל

פסטיבל האביב, ב-14 באפריל ועד 21 לאפריל, בין השעות 1 בצהריים עד 2 בצהריים, קאמאקורה שבוע פסטיבל האביב בקאמאקורה, בין התאריכים 14 באפריל ועד 21 לאפריל (או מיום ראשון השני של החודש אפריל) בין השעות 1 בצהריים ועד 2 בצהריים. מומלץ להגיע מוקדם יותר כדי לתפוס תצפית טובה על אירוע חץ וקשת. בנוסף, מתקיימים טקסי […]

פסטיבל אויראן דוצ'ו – 13 באפריל

פסטיבל אויראן דוצ'ו, ב-13 באפריל בין השעות 10 בבוקר ועד 4 אחר הצהריים, אסאקוסה, טוקיו לחובבי ההיסטוריה של תקופת אדו, לחובבי בגדי עתיקות מהתקופה הזו, לחובבי ריקודים מתקופת האדו, לחובבי הגיישות  – זה הפסטיבל עבורכם! 

פסטיבל ניקו יאיוי – 13 באפריל ועד 17 לאפריל

פסטיבל האביב יאיוי (Yayoi), המקדש פוטאראסאן ניקו, מ-13 באפריל ועד 17 לאפריל הפסטיבל יאיוי מתקיים מידי שנה בין התאריכים 13 באפריל ועד 17 לאפריל, בבית המקדש פוטאראסאן (Futarasan). 

פסטיבל האנפה הלבנה – 8 באפריל

פסטיבל האנפה הלבנה, המקדש סנסוג'י (Sensoji) ב-8 באפריל, באסאקוסה, טוקיו הפסטיבל המעניין הזה מתחיל בתהלוכה ממקדש דפוין החל משעה 11 בבוקר, ובריקוד המתקיים מול האולם הראשי של המקדש סנסוג'י בשעה 11 וחצי בבוקר. הפסטיבל מתחיל משעה 11 בבוקר ועד חצות.  

מדוע שווה האי נאושימה ביפן טיול מיוחד?

האי נאושימה ממוקם בים הפנימי סטו (ים המפריד בין האיים הונשו, שיקוקו וקיושו, שלושת האיים המרכזיים של יפן). קטע ים זה משמש כנתיב שיט בינלאומי בין האוקיינוס השקט לים היפני. לחופיו נמצאות ערים רבות, לרבות הירושימה) והוא מפורסם בזכות מוזיאוני האמנות המודרנית, הארכיטקטורה ופסלי החוצות שבו. האי הוא חלק מתחום השיפוט של קאגאווה והוא מתאפיין […]

האמוגי שמבלבל את יפן

[ad_1] קינוח, לא עשיית צרכים. ליפנים יש הנטייה להתבלבל בין גלידה אמריקאית לאמוג'י קקי יפני. עשו מחקר ביפן, כי ילדים עד כיתה ד' לא יודעים שהאמוג'י קקי יפני זה בעצם, קקי – ולא גלידה אמריקאית. אפילו עשו מחקרים איך כדאי ללמד את היפנים שזו גלידה אמריקאית ולא קקי יפני. ראו בעצמכם: [sociallocker id=622][/sociallocker] [ad_2]

יער בראשית של קיוטו בתצוגת אומנות מרהיבה

יער בראשית של קיוטו בתצוגת אומנות אינטראקטיבית מרהיבה: אנו יכולים "לשמוע" את העצים נושמים… התצוגה תהיה מ17 עד ה31 לאוגוסט, האורות יהיו בין 6 עד 9 וחצי בערב. הכניסה היא ללא תשלום.

הייתם מספיקים לראות את טוקיו תוך שעה וחצי? ודאי! – בואו לטוקיו לנד דיסקברי לגו

איני יודע אם ידעתם – אך יש גם בעיר טוקיו "לגו לנד דיסקברי" ולכן אנחנו מצרפים תמונות הלגולנד. ומגוון תמונות נוספות על יפן בכלליות למקרה שתרצו לבקר שם זה הכתובת – בכל מקרה מומלץ לאוהבי לגו!

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן